BAŞKAN SAKA’DAN GÜRESPOR’A MORAL YEMEĞİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA’DAN GÜRESPOR’A MORAL YEMEĞİ..

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, TKBL Federasyon Kupası final maçları öncesi Edremit Belediyesi Gürespor oyuncuları ve yönetimiyle moral yemeğinde bir araya geldi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sarı lacivertli Edremit temsilcisi Gürespor Kadın Basketbol takımı ile TKBL Federasyon Kupası finalleri için Afyon’a hareket etmeden moral yemeğinde bir araya geldi. Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) başarılı bir ivme yakalayan sarı lacivertli ekip Afyon Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan finallerde rakiplerini alt ederek kupayı Edremit’e getirmek istiyor. 6-10 Ocak tarihleri arasında Afyon Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmalarda 8 takım mücadele edecek. Sarı lacivertli Edremit temsilcisi 2015-2016 Sezonu TKBL Federasyon Kupası finallerinin ilk maçını 6 Ocak’ta Mersin Basketbol ile oynayacak. Gürespor’a yürekten inandıklarını belirten Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’i başarıyla temsil eden kızlarımıza moral vermiyor, teşekkür ediyoruz. Edremit’in kültürde, sanatta ve sporda başarılı bir kent haline gelmesi için gerekli adımları atıyoruz. Sporda bunun en iyi örneği Edremit Belediyesi Gürespor basketbol takımıdır. Takımımızdan desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirterek, kupa yolunda başarılar diliyorum” dedi. Maç öncesi moral yemeğine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve eşi Günseli Saka, Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin ve eşi Esra Çetin, antrenör Derya Rıza Zeren, idari kadro ve sarı lacivertli oyuncular katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.