" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey:

  “Karesi, kara kışta sıcak bir yuva oldu”   Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi’nin konuğu oldu. Dernek Başkanı Zekiye Seferbey, “Bu kara kışta belediyelerimizle birlikte çocuklarımıza sıcak bir yuva olduk. Yardım isteyene elimizi uzattık” dedi.     Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz, […]

Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey:
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

“Karesi, kara kışta
sıcak bir yuva oldu”

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi’nin konuğu oldu. Dernek Başkanı Zekiye Seferbey, “Bu kara kışta belediyelerimizle birlikte çocuklarımıza sıcak bir yuva olduk. Yardım isteyene elimizi uzattık” dedi.

 

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi’ni ziyaret etti. Başkan Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz’ı karşılayan Dernek Başkanı Zekiye Seferbey, Yılmaz çiftine anne yemeği ikram etti.

Halkla iç içe olduklarını belirten Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Zekiye Seferbey, “Vatandaşlar yataksız, yorgansız kaldığı zaman bizim kapımızı çalıyor, bizlerde belediyelerimizin kapısını çalıyoruz. Toplum yararına yaptığımız hiçbir işte Karesi Belediyesi bizleri geri çevirmedi. Dernek olarak biz tek başımıza hiç birşey yapamayız. Bir önceki dönemde araçları parayla tutuyorduk. Şimdi ise Belediyeden istediğimiz araçlarla vatandaşlarımızın evine gıda giyim yardımlarını götürüyoruz. Bu sene yine sizden aldığımız araçlarla kar yağışları öncesinde kömür, soba, gıda, giyim gibi malzemelerin dağıtımını gerçekleştirdik. Bu kara kışlarda hep beraber çocuklarımıza sıcak bir yuva olduk. Yardım isteyene elimizi uzattık” dedi. Derneklerle sürekli irtibat halinde olduklarını belirten Başkan Yücel Yılmaz, diğer dernekler gibi Anneler Derneği’ne de yardımlarının devam edeceğini söyledi. Başkan Yılmaz, gelişen belediyecilik anlayışı ve sosyal belediyeciliği ile her fırsatta öne çıkan Karesi Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşlarına, derneklere, öğrencilerine kapılarının açık olduğunu belirtti.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.