Yazar Fatih Altınbeyaz imza günü yaptı.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Yazar Fatih Altınbeyaz imza günü yaptı.

Geçtiğimiz ay içerisinde 2 yeni kitabı piyasaya çıkan yazar Fatih Altınbeyaz, Sevda Çiçeğim isimli kitabını ile ve Aşk Ekmek ve Ölüm isimli kitaplarının imza gününe katıldı.

Burhaniye Kemer Pasajında bulunan İstanbul Kitap evinde kitaplarını imzalayan yazar Fatih Altınbeyaz, gördüğü ilgiden mutlu olurken, okurları yalnız bırakmadı. İmza gününe katılan bir okuru ise, Fatih Altınbeyaz’ın kitaplarından her ikisini de alarak okudum. Beni çok eskilere götürdü. Çok akıcı bir dil kullanmış. Çok hoşuma gitti dedi. Burhaniyeli Yazar Fatih Altınbeyaz ise, her iki kitabımında ördüğü ilgi beni çok memnun etti. Beni bu imze günümde yalnız bırakmayan, kitaplarımı alarak destek tüm okurlarıma teşekkür ederim dedi.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.