" />
USD
3,6717
EURO
4,3256
ALTIN
151,3256

“BU TOPRAĞIN SESİ” BURHANİYE’DEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin organizasyonunda 7 Ocak Perşembe günü Burhaniye’de başlayan “Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor” projesi kapsamında Reha Yurdakul Salonunda verilen Türk Halk Müziği Konseri Burhaniyeliler tarafından büyük ilgi gördü. Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor projesinin ilk günü yapılan Türk Halk Müziği konseri ile sonladı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda, Burhaniye Belediyesi’nin ev sahipliğinde Balıkesir Üniversitesi […]

“BU TOPRAĞIN SESİ” BURHANİYE’DEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin organizasyonunda 7 Ocak Perşembe günü Burhaniye’de başlayan “Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor” projesi kapsamında Reha Yurdakul Salonunda verilen Türk Halk Müziği Konseri Burhaniyeliler tarafından büyük ilgi gördü.
Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor projesinin ilk günü yapılan Türk Halk Müziği konseri ile sonladı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda, Burhaniye Belediyesi’nin ev sahipliğinde Balıkesir Üniversitesi Öncülüğünde Balıkesir Barosu ve Balıkesir Tabip Odasının katkılarıyla Reha Yurdakul salonunda düzenlenen “Bu Toprağın Sesi” adlı Türk Halk müziği konseri renkli görüntülere sahne oldu. Ülkenin dört bir yöresinden söylenen türküler ile izleyenleri Türkiye turuna çıkaran koroya zeybek, sema ve semah gösterileri eşlik etti. Ezgiler, zeybekler, semahlar ve semalardan oluşan gösteri izleyenleri kendilerine hayran bırakırken konseri Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç’ın yanı sıra Burhaniye Belediyesi Meclis üyeleri ve birçok Burhaniyeli izledi. Konserin sonunda koro şefine gecenin anısına çiçek takdim ederek teşekkürlerini sunan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal her organizasyonda olduğu gibi işin mutfağında çalışanlar ile sohbet edip fotoğraf çekilmeyi atlamadı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.