EDREMİT BELEDİYESİ 24 SAAT GÖREVDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ 24 SAAT GÖREVDE

 

Edremit ilçesinde son günlerde etkili olan yağmurlara karşı Belediye ekipleri 24 saat görev yapıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, büyük bir sorunla karşılaşmadıklarını belirterek sıkıntı yaşanan noktalara hemen müdahale edildiğini söyledi.

 

Edremit ilçesinde önceki yıllarda vatandaşların en önemli sorunlarının başında gelen şiddetli yağmurlarda ki sıkıntılar, Edremit Belediyesi tarafından altyapıda yapılan çalışmalar ve alınan önlemlerle önemli oranda ortadan kaldırıldı.  Son günlerde ilçeyi etkisi altına alan sağanak yağışlarda ciddi bir sorun yaşanmadığı gözlemlendi. Meydana gelen olumsuzluklara karşı ekiplerin 24 saat görev başında olduğunu kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yağmur altında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Göreve başladıktan sonra altyapıda yaşanan sorunları öncelikli olarak gördüklerini ve yağmur suyu drenaj hattı başta olmak üzere altyapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini kaydeden Başkan Saka, yapılan yatırımların yavaş yavaş karşılığının alındığını ve şu ana kadar ciddi bir sorun yaşanmadığını kaydetti. Önleyici tedbirlerin yanı sıra ekiplerinde 24 saat görev başında olduğunu vurgulayan Başkan Saka, “Durum kontrolümüz altında ve ekiplerimizin çalışması devam ediyor. Vatandaşlarımızdan gelen şikayetler ve meydana gelen olumsuzluklar, hemen müdahale edilerek ortadan kaldırılıyor. Bunun yanında vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları derhal belediyemize bildirmelerini rica ediyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.