EDREMİT SAĞANAK YAĞIŞA TESLİM 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT SAĞANAK YAĞIŞA TESLİM 

Balıkesir’in Edremit ilçesinde şiddetli lodosun ardından yağmur etkili oluyor. Sağanak yağış ilçede su baskınlarına neden oldu. Belediye ekipleri yetersiz kalınca bir çok cadde ve sokak adeta dereye döndü. Vatandaşlar zor anlar yaşadılar.
Edremit’in özellikle Adliye, Albayrak Camii ve Sanayi Bölgesi yağışlardan olumsuz etkilendi. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla tıkanan menfezleri açmaya çalıştı. Tıkanan menfezler yüzünden su akışı sağlanamayan bölgelerde cadde ve sokaklar adeta derelere dönüştü. Akçay Caddesinde su baskınları nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı. Yağışın etkisini kısa sürede kaybetmesi ile bölgeden sular çekildi.Meteoroloji yetkilileri, yağış ve fırtınanın oluşturacağı olumsuz etkilere karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olmaları istendi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.