" />
USD
3,7070
EURO
4,3609
ALTIN
152,8686

EDREMİT’TE YENİ YILIN İLK MUHTARLAR TOPLANTISI

  Edremit Belediyesi tarafından, yeni yılın ilk muhtarlar toplantısı düzenlendi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında yapılan toplantıda mahallelerin sorunları görüşülüp çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulunuldu.   Edremit Belediyesi tarafından, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısı yeni yılın ilk toplantısı ile devam etti. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda mahallelerin […]

EDREMİT’TE YENİ YILIN İLK MUHTARLAR TOPLANTISI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından, yeni yılın ilk muhtarlar toplantısı düzenlendi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında yapılan toplantıda mahallelerin sorunları görüşülüp çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulunuldu.

 

Edremit Belediyesi tarafından, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısı yeni yılın ilk toplantısı ile devam etti. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda mahallelerin sorunları ele alınırken yapılan çalışmalar ile ilgili muhtarlara bilgi verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Belediye Başkanı Kamil Saka’nın Balıkesir’de katılacağı toplantılar nedeniyle katılamadığını belirterek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verip önümüzde ki günlerde yapılması planlanan faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Yardımcısı Ertaş, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün kurularak 01 Ocak 2016 tarihinden itibaren faaliyete başladığını kaydetti. Muhtarlarda söz alarak mahallelerinde yaşanan sorunları anlattılar. Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, yöreye ait unutulmuş eserlerin gün yüzüne çıkartılması için Belediye Türk Halk Müziği Korosu şefi Zeki Çiçek tarafından çalışma başlatıldığını ifade ederek mahallelerde halk arasında bilinen ilçeye ait eserlerin tespit edilerek hem kayıt altına alınacağını hem de yeniden topluma kazandırılması konusunda muhtarların yardımcı olmasını istedi. Edremit Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen toplantıda belediyede görevli daire müdürleri de hazır bulundu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.