BAŞKAN KAMİL SAKA, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ..

Edremit Belediye Belediye Başkanı Kamil Saka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Edremit ilçesinde gazetecilik faaliyetini sürdüren basın emekçileri ile bir araya geldi.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Edremit Belediye Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede görev yapan yerel gazete muhabirleri ve ajans temsilcileri ile Altınoluk Mahallesi’nde ki Akçam Otel’de kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Belediyenin faaliyetleri ve basının sorunları üzerine sohbetin yapıldığı toplantıda Başkan Kamil Saka, Belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi vererek “Bugün gazeteci arkadaşlarımızı daire müdürlerimizle bir araya getirdik. Hem müdürlerimizin basın ile tanışması hemde basının Edremit Belediyesi’nin çalışmaları konusunda müdürlerimizden çalışmaları birinci ağızdan dinlemeleri için bir araya geldik. Biz Edremit’i geniş bir aile olarak düşünüyoruz. Böyle birlikte bir araya gelmemizin faydalı olacağını düşünüyorum” dedi. Başkan Saka, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak “Gazetecilerin cezaevlerinde değil, görevinin başında olduğu, sadece basında görev yapan arkadaşlarımızın değil,Türkiye’nin geçtiği sıkıntılı dönemi aştığı, daha müreffeh bir ülkede, daha demokrat bir ortamda basın çalışanlarımızın gününü kutlarız diye umut ediyorum. Bu duygularla hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günün kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Kahvaltıya Başkan Kamil Saka’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, İlhan Yazar, Belediyede görevli daire müdürleri ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.