BURHANİYE BELEDİYE SPOR YILDIZ KIZ BASKET TAKIMI YARI FİNALDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE BELEDİYE SPOR YILDIZ KIZ BASKET TAKIMI YARI FİNALDE

Burhaniye Belediye Spor Basketbol yıldız kızlar yarı finale yükseldi. Burhaniye’nin guru olan ve milli takıma 3 sporcu vererek başarılarını taçlandıran Burhaniye Belediye Spor Basketbol yıldız kız takımı 9 takımı eleyerek İzmir liginde ilk 5 takım arasına girdi.

Burhaniye Belediye Spor Basketbol yıldız kız takımı başarıdan başarıya koşuyor. İzmir Yıldız Kızlar Ligi B grubunda mücadele veren 9 puanla birinciliğini koruyan Burhaniye Belediyesi Yıldız Kızlar Basketbol takımı önümüzdeki günlerde yarı finallerde mücadeleye devam edecek. Burhaniye Belediye Spor Yıldız kızlar Basketbol antrenörü Özlem Köle “hedefimiz final maçlarını en iyi şekilde oynayarak Türkiye Şampiyonasına katılmak” derken takımı ile çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Burhaniye Belediye Spor Başkanı Rıza Pabuçcuoğlu, Yıldız kızlar basketbol antrenörü Özlem Köle ve Belediye Spor Basketbol oyuncuları, yarı final maçlarından önce Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ederek takıma verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ise kızların başarılarından dolayı memnuniyetini belirtirken bu başarılara karşı Belediye olarak kayıtsız kalamayacaklarını, kızlara her konuda destek verdiklerini ve arkalarında olduklarını belirtti.

BURHANİYE’DEN 3 OYUNCU MİLLİ FORMA İÇİN TER DÖKÜYOR

Burhaniye Belediye Spor Yıldız Kızlar Basketbol takımı Burhaniye’de ilkleri yaşatmaya devam ederek bir oyuncularına daha milli takıma verdiler. Son olarak Burhaniye Belediye spor yıldız kız Basketbol oyuncusu Sema Şenol milli takım kadrosu için yapılan 4 elemeyi geçerek milli takıma girmeyi başardı. 2 Şubat’ta milli takım ile kampa girecek olan Sema Şenol’un yanı sıra bu sene İstanbul Üniversite’sine transfer olan Senay Zeybek de milli takım kadrosunda yerini aldı. Ayrıca geçtiğimiz sene yine Burhaniye Belediye Spor Yıldız kız takımından milli takıma seçilen Eylül Minez şuan Genç Milli takımda forma giyiyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.