" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÜÇ BANT BİLARDO BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ EDREMİT’TE YAPILDI

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bilardo Federasyonu’nun 5-10 Ocak 2016 tarihleri arasında ortaklaşa düzenlediği Üç Bant Bilardo Balıkesir İl Birinciliği Müsabakaları Edremit Akademi Bilardo Salonunda yapıldı. Turnuvaya İl genelinden toplam 59 sporcu katıldı. Katılımcılar arasındaki sürpriz isim eski dünya şampiyonu Bandırma’lı Milli Sporcu Yılmaz Özcan oldu. Altı gün süren turnuvada toplam […]

ÜÇ BANT BİLARDO BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ EDREMİT’TE YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bilardo Federasyonu’nun 5-10 Ocak 2016 tarihleri arasında ortaklaşa düzenlediği Üç Bant Bilardo Balıkesir İl Birinciliği Müsabakaları Edremit Akademi Bilardo Salonunda yapıldı.
Turnuvaya İl genelinden toplam 59 sporcu katıldı. Katılımcılar arasındaki sürpriz isim eski dünya şampiyonu Bandırma’lı Milli Sporcu Yılmaz Özcan oldu.
Altı gün süren turnuvada toplam 10 hakem görev yaptı. Edremit’te ilk defa yapılan turnuvaya Edremit’ li 24 sporcu iştirak etti.
10 Ocak günü tamamlanan Müsabakalar sonucunda ilk dört Turnuva Birincisi Yılmaz Özcan, Turnuva İkincisi Erkan Arık, Turnuva Üçüncüsü Sezai Kaytan ve Turnuva Dördüncüsü Necdet Yalçın’dan oluştu
Akademi Bilardo Salonunda yapılan ödül törenine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fethi Bilge, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Damar, Balıkesir Bilardo İl Temsilcisi Sabri Kunaç, Kahveciler Gazinocular ve Otelciler Odası Başkanı Mustafa Aydoğan ve bilardo sevenler katıldı.
Turnuva birincisi ve eski dünya şampiyonu usta bilardocu Yılmaz Özcan ödülünü Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’dan aldı. Turnuvada ayrıca en genç sporcu ödülünü Ali Berkay Yiğit, en sempatik oyuncu ödülünü de Resul Kurt aldı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.