" />
USD
3,7022
EURO
4,3543
ALTIN
151,8696

BAŞKAN SAKA, SULTANAHMET SALDIRISINI LANETLEDİ..

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İstanbul Sultanahmet Meydanı’nda meydana gelen terör saldırısına ilişkin bir açıklama yaprak saldırıyı gerçekleştiren terör odaklarını lanetleyip hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.   Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, İstanbul’un Sultanahmet Meydanı’nda düzenlenen bombalı terör saldırısı nedeniyle bir açıklama yaptı. Saldırıyı gerçekleştiren terör odaklarını lanetleyen Başkan Saka, hayatını […]

BAŞKAN SAKA, SULTANAHMET SALDIRISINI LANETLEDİ..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İstanbul Sultanahmet Meydanı’nda meydana gelen terör saldırısına ilişkin bir açıklama yaprak saldırıyı gerçekleştiren terör odaklarını lanetleyip hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

 

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, İstanbul’un Sultanahmet Meydanı’nda düzenlenen bombalı terör saldırısı nedeniyle bir açıklama yaptı. Saldırıyı gerçekleştiren terör odaklarını lanetleyen Başkan Saka, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi. Başkan Saka, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Sizin insanlığınıza, ideolojinize, sapkın düşüncelerinize ve sizi destekleyenlere yüz kere, bin kere lanet olsun! Bu güzel ülkeyi ne hale getirdiniz. İstanbul Sultanahmet Meydanı’nda hayatını kaybeden tüm insanlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Kederli ailelerin ve tüm yurttaşlarımızın acılarını paylaşıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.