" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

Edremit Belediyesi tarafından, Güre Mahallesi’nde mevsimden kaynaklanan olumsuzluklar ortadan kaldırılırken Yunus Emre Caddesi, Bengi Caddesi ve okul çevresinde çalışmalar devam ediyor.   Edremit Belediyesi tarafından, ilçe genelinde değişik cadde ve sokaklarda yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları devam ederken mevsimden kaynaklanan olumsuzluklarda hemen ortadan kaldırılıyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, Güre Mahallesi Yunus Emre […]

EDREMİT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından, Güre Mahallesi’nde mevsimden kaynaklanan olumsuzluklar ortadan kaldırılırken Yunus Emre Caddesi, Bengi Caddesi ve okul çevresinde çalışmalar devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından, ilçe genelinde değişik cadde ve sokaklarda yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları devam ederken mevsimden kaynaklanan olumsuzluklarda hemen ortadan kaldırılıyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, Güre Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nde ki yeniden düzenleme çalışmaları sona yaklaşırken, Bengi Caddesi’nde de kozak taşı döşemesi ve okul çevresinde de düzenlemeler hızlı bir şekilde devam ediyor. Çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 2016 yılı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladıklarını kaydederek “İlçemizi daha modern, daha çağdaş bir kent haline getirmek için en büyük yatırımlardan en küçük bakım ve onarımlara kadar bütün çalışmalarımızı aksatmadan ve zamanında yerine getirebilmek için çalışıyoruz. Son günlerde ki olumsuz hava koşullarının meydana getirdiği durumları hemen ortadan kaldırıyoruz. Yurttaşlarımızın yaşamlarına kolaylıklar sağlayacak yeni projeleri 2016 yılı çalışma programı içerisinde hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.