BAŞKAN SAKA’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Türk Kızılay’ının Balıkesir Kan Bağışı Merkezi tarafından hazırlanan stantta ilk kan bağışını yaparak örnek bir davranışta bulundu.

 

Sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği duyarlılıkla dikkat çeken Belediye Başkanı Kamil Saka örnek bir çalışmaya daha imza attı. Başkan Kamil Saka, Edremit Belediye Binası İşyeri Sağlık Ve Güvenlik Biriminde Türk Kızılay’ı tarafından hazırlanan stantta kan bağışında gönüllü bağışçı olarak ilk sırada yerini aldı. Edremit Belediyesi ve Türk Kızılay’ı Balıkesir Kan Bağışı Merkezi tarafından organize edilen kan bağışı, Edremit Belediyesi İşyeri Sağlık Ve Güvenlik Biriminde Türk Kızılay doktoru Hasan Ceylan ve üç kişiden oluşan uzman personelle 14-15 Ocak’ta kan bağışında bulunacak duyarlı vatandaşları bekliyor. “Bağışlanan her kan kurtarılan üç can”  Türk Kızılay’ın sloganına dikkat çekerek Kan bağışlarının önemine değinen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediye personelimizin de desteklediği kan bağışı kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlarımızı Edremit Belediyesi’nin içinde kurulan standa bekliyoruz. Unutmamak gerekiyor verilen her kan hayat kurtaracaktır. Bu konuda duyarlılık gösteren her vatandaşımıza şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. Kan bağışında Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş ve İlhan Yazar’da bağışta bulunarak Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Merkezine katkıda bulundular.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.