EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN KIŞ TEMİZLİĞİ

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Zeytinli Mahallesi’nde bulunan su kanallarını temizleme çalışmalarına devam ediyor. Kötü hava koşullarının oluşturduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdüren Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Zeytinli Mahallesi’nde su kanallarını ve mazgalları temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Günlük rutin çalışmalarının aksamadan sürdüğünü belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN KIŞ TEMİZLİĞİ

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Zeytinli Mahallesi’nde bulunan su kanallarını temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Kötü hava koşullarının oluşturduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdüren Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Zeytinli Mahallesi’nde su kanallarını ve mazgalları temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Günlük rutin çalışmalarının aksamadan sürdüğünü belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Alınan kararlarla hayata geçirilen projelerimizin yanı sıra, ilçe genelinde birçok cadde ve sokakta yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Kış Mevsiminin yarattığı olumsuzlukları hemen ortadan kaldırmak için görevli arkadaşlarımız çalışmalarını hızla sürdürüyorlar” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.