BALKAN GENEL BAŞKANLIK İÇİN OYUNU KULLANDI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BALKAN GENEL BAŞKANLIK İÇİN OYUNU KULLANDI.

CHP Çanakkale İl Delegesi Olan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan Ankara’da yapılan CHP’nin 35. Olağan Kurultayı’nda genel başkanlık için oy kullandı.

Ankara’ya CHP Ayvacık İlçe Başkanı Mesut Bayram ve ilçe yönetiminde yer alan Burak Tahmaz ile giden Cengiz Balkan  CHP’nin Genel Başkanı’nı belirlemek için oyunu kullandı. Balkan, Ankara’da bulunduğu süreçte Karadağ Cumhuriyeti’nin 10. kuruluş programı kutlama kapsamında Karadağ Büyük Elçisi Branko Miliç’i konsolosluk binasında ziyaret etti. İkili Karadağ Cumhuriyeti’ne bağlı bir şehir ile Küçükkuyu’nun kardeş belediye olması konusunda görüş birliğine vardılar.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.