BAŞKAN GENÇER, CHP KURULTAYINA KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN GENÇER, CHP KURULTAYINA KATILDI

CHP 35. Olağan Kurultayı bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda ‘Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik Kurultayı’ sloganıyla yapılıyor.
Bugün Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı seçiminin yapıldığı CHP kurultayına katılan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, partinin bu kurultaydan daha da güçlenmiş olarak çıkacağını bildirdi.
Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, İlçe Başkanı Ahmet Toker ve beraberindekilerle Ankara’da bugün yapılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağan Genel Kuruluna katıldı.
Kurultayda Cumhuriyet Halk Partisi Gurup Başkan Vekili Özgür Özel ve Çankaya Belediye Başkan’ı Alper Taşdelen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve beraberindekilerle yakından ilgilendi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.