" />
USD
3,6660
EURO
4,3361
ALTIN
151,4678

BAŞKAN GENÇER, CHP KURULTAYINA KATILDI

CHP 35. Olağan Kurultayı bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda ‘Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik Kurultayı’ sloganıyla yapılıyor. Bugün Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı seçiminin yapıldığı CHP kurultayına katılan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, partinin bu kurultaydan daha da güçlenmiş olarak çıkacağını bildirdi. Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, İlçe Başkanı Ahmet […]

BAŞKAN GENÇER, CHP KURULTAYINA KATILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP 35. Olağan Kurultayı bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda ‘Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik Kurultayı’ sloganıyla yapılıyor.
Bugün Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı seçiminin yapıldığı CHP kurultayına katılan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, partinin bu kurultaydan daha da güçlenmiş olarak çıkacağını bildirdi.
Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, İlçe Başkanı Ahmet Toker ve beraberindekilerle Ankara’da bugün yapılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağan Genel Kuruluna katıldı.
Kurultayda Cumhuriyet Halk Partisi Gurup Başkan Vekili Özgür Özel ve Çankaya Belediye Başkan’ı Alper Taşdelen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve beraberindekilerle yakından ilgilendi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.