Denetko Kavşağında Ters Dönen Işıklar istikamet değiştirdi

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Denetko Kavşağında Ters Dönen Işıklar istikamet değiştirdi

E-87 Karayolu Ali Kemal Deveciler Bulvarı Denetko Kavşağında bulunan trafik ışıkları lodosun etkisiyle istikamet değiştirdi.

Eski tarfik tescil bürosu önünde Denetko kavşağında bulunan trafik ışıklarının lodosun etkisiyle yön değiştirerek görünmemesi sürücülere zor anlar yaşatıyor. Burhaniye istikametinden Edremit istikametine giderken Denetko kaşağından Orjan ve Denetko istikametine gidecek araçlara ve Edremit istikametine giden araçlara yön veren trafik ışıklarının rüzgarın etkisiyle akşam saatlerinde dönerek ters yöne bakmasına tepki gösteren sürücüler bu kavşata her geçen bir kaza yaşanıyor. Bu ışıklar sık sık arıza yapıyor akşam esen kuvvetli lodos ile de ter istikamete dönmüş ancak hiçbir yetkilinin dikkatini çekmiyor. Burada kaza yaşandıktan sonra mı dikkat çekecek merak ediyoruz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.