EDREMİT’TE YOLLAR YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE YOLLAR YENİLENİYOR

Edremit ilçesinde yıllardır yaşanan sorunlar sırası ile ortadan kaldırılıyor. Bu çalışmalar kapsamında Bülent Ecevit Bulvarı alt ve üst yapısı ile baştan sona yeniden düzenleniyor.

 

Edremit ilçesinde özellikle kış mevsiminde vatandaşlar için büyük bir sorun yaratan bozuk cadde ve sokaklar sırası ile yenileniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Bülent Ecevit Bulvarı’nda çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Edremit’in giriş vitrini olan Akçay Caddesi ve İstasyon Caddesi’nden sonra ilçe merkezinde yoğun olarak kullanılan Bülent Ecevit Bulvarı baştan sona yenileniyor. Eski asfalt zeminin kaldırılıp altyapı yağmur suyu drenaj hatları döşenmesinin ardından üst yapıda toplam 13 bin 800 metre kare parke taş kaplaması yapılarak bulvar yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, vatandaşların sorun yaşamadığı modern cadde ve sokaklar yaratabilmek için çalıştıklarını belirterek “Edremit’te yıllardır yapılmayan çalışmaları sırasıyla hayata geçirmeye devam ediyoruz. İstasyon Caddesi’nin ardından Bülent Ecevit Bulvarı’nda da alt yapı ve yol yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Edremitli yurttaşlarımızı hak ettikleri yaşam standardına ulaştırmak adına durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.