LODOS GİTTİ KAR GELDİ

  Küçükkuyu’da iki gündür etkili olan lodos yerini kar yağışına bırakırken, lodos nedeniyle dalgaların getirdiği atıklar belediye ekiplerince temizleniyor.   Yağmur nedeniyle Ilıca Deresi’nin ve dalgaların getirdiği çeşitli atıklar Küçükkuyu Belediyesi ekiplerince temizleniyor. Lodos yerini kar yağışına bırakmasıyla Küçükkuyu2da özellikle yüksek kesimler beyaza büründü. Küçükkuyu Belediye Başkanlığı hafta sonuna kadar sürecek olan soğuk hava dolaysıyla […]

LODOS GİTTİ KAR GELDİ

 

Küçükkuyu’da iki gündür etkili olan lodos yerini kar yağışına bırakırken, lodos nedeniyle dalgaların getirdiği atıklar belediye ekiplerince temizleniyor.

 

Yağmur nedeniyle Ilıca Deresi’nin ve dalgaların getirdiği çeşitli atıklar Küçükkuyu Belediyesi ekiplerince temizleniyor. Lodos yerini kar yağışına bırakmasıyla Küçükkuyu2da özellikle yüksek kesimler beyaza büründü. Küçükkuyu Belediye Başkanlığı hafta sonuna kadar sürecek olan soğuk hava dolaysıyla vatandaşları dona karşı uyardı. Yetkililer su saatlerini, güneş enerji sistemini bakımını yapmaları konusunda vatandaşları ikaz etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.