VOLEYBOLDA HAVRAN MESLEK LİSESİ BALIKESİR 2. OLDU.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VOLEYBOLDA HAVRAN MESLEK LİSESİ BALIKESİR 2. OLDU.

2015/2016 Eğitim Öğretim Yılı  Genç Kızlar Dalında yapılan liselerarası voleybol müsabakalarında Havran Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı Balıkesir İl 2. Oldu.

Yarışma Takvimine göre önce körfez bölgesinde yapılan grup maçlarının tamamını kazanarak Balıkesir İl Merkezinde yapılan 4 lü final müsabakalarına katılmaya hak kazanan  Havran Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı  final müsabakalarının 3 tanesini kazandı. Final Maçında Balıkesir Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol Takımına ise 3-0 mağlup olarak  Balıkesir İl 2. Oldu. Maçın galibi M.Vehbi Bolak Kız Voleybol Takımı İse Balıkesir i Çorlu da yapılacak Bölge finallerinde temsil etmeye hak kazandı. Final Müsabakalarının diğer maçında ise Susurluk Anadolu Lisesi, Merkez Bahçelievler Anadolu Lisesi Voleybol takımını zorlu geçen mücadelenin ardından 3-2 mağlup ederek il 3. Oldu.

Muzaffer Leman Akpınar Meslek Lisesi Müdürü Nuri İnan, “ Bu başarı, Havran ilçesinin başarısıdır, bu başarı meslek liselerinin başarısıdır. Final maçında iki meslek lisesinin mücadele etmesi ayrıca gurur kaynağımız olmuştur. Kızlarımızın tamamı köylerden gelen çocuklarımızdır. Olanaksızlıklar içinde mücadele edip, bu başarıyı kazanan çocuklarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Onların başarısına katkıda bulunan başta Beden Eğitimi Öğretmeni Nazmi Güven e, Müdür yardımcım Ali Rıza Dörtkol ve Birol Özdemir e ayrıca teşekkür ediyorum. Bu gurur hepimize yeter. Çocuklarımız bizim gururumuzdur. Ailelerine ve kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımızın devamı gelecektir. Diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.