GALATASARAY FUTBOL OKULUNDA KAYITLAR DEVAM ETMEKTE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GALATASARAY FUTBOL OKULUNDA KAYITLAR DEVAM ETMEKTE

Edremit’te Galatasaray futbol okulunun 5-15 yaş arası kayıtları devam ediyor.

Edremit Galatasaray futbol okulunda kariyeri başarılarla dolu ve alt yapısı Galatasaray olan profesyonel UEFA A lisanlı antrenör Yasin Avcı nezaretinde çocuklara profesyonel olarak futbol eğitimleri veriliyor. Futbol okulu sorumlusu Yasin Avcıoğlu, çocukları geleceğin yıldızı yapmak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Burada yapılan çalışmalarda Galatasaray’ın alt yapısına oyuncuların seçileceğinin altını çizen Avcıoğlu, “aynı zamanda yapmış olduğumuz sosyal aktiviteler ile öğrencilerin sadece futbol değil sosyal hayatta da özgüven kazanmalarına katkı sağlıyoruz.” Dedi. Futbol eğitimleri körfezin en iyi halı sahalarından bir tanesi Markaj spor tesislerinde yapılmaktadır.

YASİN AVCIOĞLU KİMDİR?

*Profesyonel UEFA A diplomasına sahip antrenördür.

*Galatasaray futbol alt yapısında futbol hayatına başlamış olup burada 7 yıl eğitim görmüştür.

*Galatasaray’dan sonra İstanbul Başakşehir, Samsunspor, Eskişehirspor, Karşıyakaspor ve Kasımpaşaspor formalarını giyerek 16 yıl profesyonel olarak futbolculuk yapmıştır.

*Futbolculuk hayatından sonra sırayla Yalovaspor, Adıyamanspor, Ofspor ve Bozüyükspor takımlarını başarılı bir şekilde çalıştırmıştır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.