OKUL YARARINA BULUŞTULAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

OKUL YARARINA BULUŞTULAR

 

Edremit  Şehit Hamdibey İlköğretim Okulunun  Aile Birliği yönetimi tarafından okula maddi gelir elde etmek ve veliler arasındaki birlik ve beraberliği perçinlemek için düzenlen  etkinlikte veliler gönüllerince eğlendiler.

Edremit Salon Kaya’da düzenlenen programda Körfezin  sevilen sanatçısı İlhan Altın söylediği birbirinden güzel şarkılar ve türkülerle bayanları coşturdu. Okul Müdürü Nazan Özateş Sanatçı İlhan Altın’a programa yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek günün anısına plaket takdim etti. Okul Aile Birliğine yaptığı katkılardan dolayı Edremit Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nihal Molvalıoğlu’na Okul Müdürü Nazan Özateş tarafından teşekkür plaketi verildi .Etkinlikte çocuklar da düşünüldü eğlenceye katılan çocuklar palyaçolar ile hoş vakit geçirdi. Okul yararına yapılan çekilişleri Sanatçı İlhan Altın bizzat kendisi yaptı. Programa katılan Havran’lı Gazeteci Şair Hasan Akar etkinlikte okuduğu şiirler ile büyük beğeni topladı.

Etkinlik sonunda bir konuşma yapan okul aile birliği başkanı Yeliz Elkovan “Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan okul idareci ve öğretmenlerine, sanatçı İlhan Altın’a her zaman desteklerini esirgemeyen velilerimize çok teşekkür ediyorum. Okulumuz yararına yaptığımız etkinliklerimiz bundan sonrada devam edecektir” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.