" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“OTOBÜS” YENİDEN SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKIYOR.

Ayvalık Belediyesi’nin katkıları ile geçtiğimiz hafta kapalı gişe oynanan “Otobüs” adlı tiyatro oyunu 20 Ocak Çarşamba (bugün) günü yeniden seyirci ile buluşuyor. Ayvalık Sanat Fabrikası sahnesinde Tiyatroda oyuncuları tarafından oynanan “Otobüs” adlı tiyatro oyunu 20- 24 ve 29 Ocak’ta yeniden sahneleniyor. İşten çıkıp evine giymeye çalışan bir gurup vatandaşın belediye otobüsünde başından geçenleri trajikomik bir […]

“OTOBÜS” YENİDEN SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKIYOR.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi’nin katkıları ile geçtiğimiz hafta kapalı gişe oynanan “Otobüs” adlı tiyatro oyunu 20 Ocak Çarşamba (bugün) günü yeniden seyirci ile buluşuyor.

Ayvalık Sanat Fabrikası sahnesinde Tiyatroda oyuncuları tarafından oynanan “Otobüs” adlı tiyatro oyunu 20- 24 ve 29 Ocak’ta yeniden sahneleniyor.

İşten çıkıp evine giymeye çalışan bir gurup vatandaşın belediye otobüsünde başından geçenleri trajikomik bir dille anlatıldığı ıyun Ayvalıklı sanatseverlerden yoğun ilgi görmüştü.

Stanislav Stratiev’in yazdığı, Erkan Cılak’ın yönettiği “Otobüs” adlı oyunda; Tiyatroda Gurubu oyuncuları Mutlu Çamlıyer, Kıvanç Hancı, Enver Öksüz, P. Şehper Demirel, Süleyman Köseğlu, Mert Kavak, Burcu Yaşar, Hakan Urul ve Erkan Cılak rol alıyor.

Tiyatroda’nın kurucusu ve genel sanat yönetmenliğini yapan Erkan Cılak; yeni iki projeyle bahara gireceklerini açıkladı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.