DAĞCILAR KARIN KEYFİNİ ÇIKARTIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

DAĞCILAR KARIN KEYFİNİ ÇIKARTIYOR

Kazdağları’na yağan kar bölge halkının büyük ilgisini çekiyor. Düzenlenen çeşitli organizasyonlar ile doğa sporlar Kazdağlarına çıkarak karda yürüyüş yapıp gönüllerince zaman geçiriyorlar.
Geçtiğimiz hafta içinde başlayan kar yağışı Kazdağlarının büyük bir kısmında etkili oldu. Kazdağlarında kar yüksekliği ortalama 10 santimetreye ulaştı. Kar yağışını durması ve havanın güneş açmasıyla birlikte karın keyfini çıkarmak isteyenler Kazdağlarına gitmeyi tercih etti. Doğa sporları meraklıları kar yürüyüşleri yaparken bir yandan da karlı Kazdağlarının fotoğraflarını çekmeyi tercih ediyorlar. Doğaseverlerin ayrıca çocukluklarını yaşarcasına gibi kartopu oynadıkları dikkatlerden kaçmıyor.
Körfez Doğa Sporları Grubu’nun Başkanı Erhan Çiftçi “Havan durumunu takip ettik biz bu gün burada çok güzel bir kar olduğunu tahmin ettik. Çıktık geldik. İyi ki de gelmişiz. Arkadaşlarımız ile doğa yürüyüşü yaptık. Karın tadını çıkardık kartopu oynadık. Doğanın bu kış manzaralarını fotoğrafladık. Çok güzel kareler yakaladık. Harika bir ortam. Harika gün.” dedi. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.