ÖĞRENCİLERE ERKEN KARNE HEDİYESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

 ÖĞRENCİLERE ERKEN KARNE HEDİYESİ

Burhan Erdayı İlkokulu öğrencileri Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Çocuk Köyüne giderek gönüllerince eğlendiler.
Burhan Erdayı İlkokulu 1. sınıf öğrencileri okul müdürü Mahmut Osta ve öğretmenler eşliğinde ders stresinden uzak unutulmaz bir gün geçirerek gönüllerince doyasıya eğlendi. Okul Müdürü Mahmut Osta ilk yarı dönemini çok yoğun bir şekilde geçiren öğrencilerin ders ve okul ortamından uzakta bir gün geçirmelerini sağlamayı hedeflediklerini belirterek “Öğrencilerimize okul yönetimi ve öğretmenleri olarak bir karne hediyesi vermek istedik.Öğrencilerimiz yoğun ve sıkı bir ilk dönem geçirdiler. Öğrencilerimizi karne öncesi, ders streslerini atmaları ve hep birlikte sınıfça eğlenebilmelerini sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyemiz tarafından hizmete açılan Çocuk Köyüne getirdik. Okuldaki bütün öğrencilerimiz bu geziden yararlandı. Öğretmenlerimizde yoğun bir ilk yarı dönemi geçirdiler. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Aynı zamanda öğretmenlerimizde öğrencileri ile birlikte farklı bir gün geçirdiler”şeklinde konuştu.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.