" />
USD
3,6883
EURO
4,3425
ALTIN
151,3635

SELİM ALPAYDIN’DAN SAKA’YA ZİYARET

  Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın Seçim çalışmalarına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ederek başladı.   Selim Alpaydın, Akçay’da yeni oluşturulacak olan Sarıkız Mahallesi için 06 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimine ekibiyle beraber aday olduklarını, kendisinin ve aza adaylarının tanıtımı için bir dizi ziyaret planladıklarını ve önceliği Edremit Belediye Başkanı […]

SELİM ALPAYDIN’DAN SAKA’YA ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın Seçim çalışmalarına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ederek başladı.

 

Selim Alpaydın, Akçay’da yeni oluşturulacak olan Sarıkız Mahallesi için 06 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimine ekibiyle beraber aday olduklarını, kendisinin ve aza adaylarının tanıtımı için bir dizi ziyaret planladıklarını ve önceliği Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya verdiklerini söyledi.

Selim Alpaydın’ın aza adaylarından Türkan Vural Özdemir ve  Halil Bayram Defterli ile birlikte  yaptıkları ziyarette Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Alpaydın ve ekibine Aday olmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

 

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.