AYVALIKLI ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ ALDI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

 AYVALIKLI ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ ALDI.

Ayvalık merkez ve kırsal mahallelerdeki okullardaki yaklaşık 12 bin öğrenci bu gün karne sevinci yaşadı.

Yarıyıl tatilinin başlaması nedeniyle Ayvalık İstiklal İlkokulunda tören düzenlendi. Öğrencilerin çeşitli gösteriler sunduğu törende Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen sembolik olarak öğrencilere karnelerini dağıttı.

Ayvalık’ta 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk yarısının sona ermesi nedeniyle İstiklal İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine; Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Törende konuşan İstiklal İlkokulu Müdürü Yusuf Turan, 28 Eylül’de başlayan 2015-2016 eğitim öğretim yılının 1. Döneminin sonuna gelindiğini hatırlattı.

Törenin ardından öğrencilere sınıflarında, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve öğretmenleri tarafından eğitim-öğretim yılının ilk yarısındaki başarı performanslarının bir göstergesi olan karneleri dağıtıldı.

Karne dağıtımı sırasında öğrencilere şehir dışında olduğu için törene katılamayan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in selamını ileten Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, kendisinin de bu okulda ilkokulu okuduğunu ve şimdi mezun olduğu okulda karne dağıttığını belirterek öğrencilere derslerini iyi çalışarak büyük adam olmalarını önerdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.