AYVALIK’TAN AVRUPA’YA TURİZM TANITIMI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AYVALIK’TAN AVRUPA’YA TURİZM TANITIMI

Kuzey Ege’nin turizm cenneti, olan Ayvalık, Avrupa’nın en önemli denizcilik fuarı olarak kabul edilen Boot Düsseldorf 2016 Fuarı’na katılıyor.

23-31 Ocak’ta 47’ncisi düzenlenecek Fuar’da, Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB ilçenin deniz turizmi potansiyelini dünyaya tanıtacak. İlçenin turizmini geliştirmek ve 3 aylık turizm sezonunu yılın daha geniş bir dilimine yaymak için çalışmalar başlatan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Boot Düsseldorf’ta Ayvalık’ın deniz sporları alanında tanıtımını yapacaklarım söyledi.

Ara vermeden tanıtım ilçenin tanıtımı için yurtdışı fuarlarına katılacaklarını kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Kızıldeniz’den sonra kızıl mercanların bulunduğu tek bölge olan ilçemiz sualtı zenginlikleri yönünden oldukça cömert. 22 adası ve 60 dalış noktasıyla Ayvalık, su altı tutkunları için biçilmiş kaftan. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Ayvalık’ı alışveriş, gastronomi, tarihi, sportif alanları yönünden İngilizce dublajlı tanıtıcı filmlerin yer aldığı USB bellekler ile dijital ortamda tanıtacağız. Bunun için üzerinde Ayvalık resimleri olan özel flaş bellekler hazırlattık. 23 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan Boot Duesseldorf Fuarında özellikle tur operatörleri başta olmak üzere Ayvalık standını ziyaret eden katılımcılara bu özel tanıtım flaş belleklerin dağıtacağız” dedi.

Fuarda ayrıca Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer tarafından  İngilizce olarak hazırlanmış ve Ayvalık’ı her yönüyle anlatan “Keşfe değer yeryüzü cenneti Ayvalık” kitapçıkları ve çeşitli tanıtıcı broşürler de dağıtılacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.