BAŞKAN UĞUR KARNE DAĞITTI 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN UĞUR KARNE DAĞITTI 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur Ercan Kıvrak İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Karne sevincine ortak olan Başkan Uğur öğrencilere çeşitli hediyelerin yanı sıra Çocuk Köyü bileti verdi.
Balıkesir’de bu gün 182 bin 215 öğrenci karne heyecanı yaşadı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur ile birlikte Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Birol Şahin miniklerin karne heyecanına ortak oldular. Anaokulu ve sınıfları dolaşarak karne dağıtan ve öğrencilerle sohbet eden Başkan Uğur, öğrencilere çeşitli hediyeler ve Çocuk Köyü bileti verdi. Sınıfları gezdikten sonra velilerle de konuşan Başkan Uğur daha sonra okul müdürü Ekrem Açıkgöz ve öğretmenlerle de sohbet etti. Karne dağıtım töreni sonrası açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur “Bugün sömestre tatilinin başlangıcı, okullar tatil oluyor ve çocuklarımız karnelerini alacaklar. Bizde karnelerini çocuklarımıza verdik, onlarında 15 gün dinlenmek hakları. Tatilde öğrencilerimiz çocuklarımız kitap okusun, eğlensin dinlensin diye Milli Eğitim Bakanlığımızda kesinlikle ödev verilmesini istemiyor. Öğrencilerimiz inşallah bu tatili en iyi şekilde değerlendireceklerdir kendilerine başarılar diliyoruz”dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.