" />
USD
3,6810
EURO
4,3329
ALTIN
151,5302

BAŞKANLAR’DAN HALK BANKASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Edremit Ayakkabıcılar Odası Başkanı  Alaattin Akçeşme ve Edremit Terziler Odası Başkanı Ali Madanoğlu yeni atanan Edremit Halk Bankası Şube Müdürü Olcay Ertan Duyan’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Halk Bankası Şube Müdürü Duyan ise, öncelikle çalışmalarından dolayı her iki oda başkanını da tebrik etti. Yapılan görevlerin takdir edilir ve ulvi bir görev olduğunu, çalışmaların birlik ve […]

BAŞKANLAR’DAN HALK BANKASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Ayakkabıcılar Odası Başkanı  Alaattin Akçeşme ve Edremit Terziler Odası Başkanı Ali Madanoğlu yeni atanan Edremit Halk Bankası Şube Müdürü Olcay Ertan Duyan’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Halk Bankası Şube Müdürü Duyan ise, öncelikle çalışmalarından dolayı her iki oda başkanını da tebrik etti. Yapılan görevlerin takdir edilir ve ulvi bir görev olduğunu, çalışmaların birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğini belirten Şube Müdürü Duyan, odaların talepleriyle bizzat ilgileneceğini dile getirdi. Halk Bankası’nın tarihi misyonunun esnaf ve sanatkar olduğunu, esnafı bu güne kadar olduğu gibi bundan böyle de desteklemeye devam edeceğini söyleyen Şube Müdürü Duyan, ziyaretten ötürü çok memnun olduğunu söyledi ve teşekkürlerini sundu.

Oda başkanları Akçeşme ve Madanoğlu, kendilerine gösterdikleri misafirperverlik, yakın ilgi ve alaka nedeniyle Edremit Halk Bankası Şube Müdürü Olcay Ertan Duyan’a teşekkür ettiler.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.