" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE BELEDİYESİ ZABITASI RUHSAT DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde “İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı” ile ilgili denetimlerine devam ediyor. Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Birimi Burhaniye genelinde ruhsat denetimlerini yaparak işyerlerinin mevzuata uygun çalıştırılması için gerekli uyarılarda bulundu. İşletme sahiplerine uyulması gereken kurallar hakkında bilgi veren zabıtalar İşyeri Açma ve çalışma ruhsatları kanunun ilgili maddeleri gereğince işyerlerine […]

BURHANİYE BELEDİYESİ ZABITASI RUHSAT DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde “İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı” ile ilgili denetimlerine devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Birimi Burhaniye genelinde ruhsat denetimlerini yaparak işyerlerinin mevzuata uygun çalıştırılması için gerekli uyarılarda bulundu. İşletme sahiplerine uyulması gereken kurallar hakkında bilgi veren zabıtalar İşyeri Açma ve çalışma ruhsatları kanunun ilgili maddeleri gereğince işyerlerine denetimlerde bulundu. Bu kapsamda yapılan inceleme ve araştırmalarda işyerinin, insan sağlığına, çevre kirliliğine, yangın patlama, genel güvenlik, işçi sağlığı, trafik, karayolları, imar, kat mülkiyeti ve doğanın korunması ile ilgili düzenlemelere aykırı olmama şartları aranarak yapılan denetimler Burhaniye Belediyesi zabıta Müdürlüğü tarafından titizlikle sürdürülüyor.  Halkın daha iyi hizmet alabilmesi, işletmelerin daha bilinçli hizmet verebilmesi ve haksız rekabete yol açamamak adına denetimlerini sürdüren zabıta ekipleri ruhsat denetimleri haricinde Burhaniye genelinde genel düzenin sağlanması adına da diğer konularda da denetimlerini sürdürüyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.