" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYE YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞIYOR..

  Edremit Belediyesi ekipleri son günlerde etkili olan yoğun kış koşullarına rağmen vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.   Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçenin farklı mahallelerinde çalışmalarına herhangi bir aksaklığa yer vermeden düzenli bir şekilde devam ediyor. Fen İşler ve Temizlik İşleri başta olmak üzere belediye ekipleri sabahın erken […]

EDREMİT BELEDİYE YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞIYOR..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi ekipleri son günlerde etkili olan yoğun kış koşullarına rağmen vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçenin farklı mahallelerinde çalışmalarına herhangi bir aksaklığa yer vermeden düzenli bir şekilde devam ediyor. Fen İşler ve Temizlik İşleri başta olmak üzere belediye ekipleri sabahın erken saatlerinden itibaren şiddetli yağışların ardından etkili olan kar ve soğuk hava ile birlikte oluşan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak için seferber oldular. Vatandaşlarının mağdur olmamaları için ilçe merkezinden en uzakta ki mahallelere kadar göreve devam eden ekipler kırsal mahalle yollarında hava koşulları nedeniyle oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırıyorlar. Sabahın erken saatleri itibariyle çalışmaları yerinde denetleyip izleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, olumsuz hava koşullarına rağmen hizmetlerin aksatılmadan devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir kış mevsimi geçirmeleri için önleyici tedbirlerin yanı sıra gerekli çalışmaları da yapıyoruz. Hava koşullarından dolayı oluşan olumsuzlukları ve vatandaşlarımızdan gelen şikâyetleri de değerlendirip kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.