EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR MERSİN’İ KONUK EDİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR MERSİN’İ KONUK EDİYOR..

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 13. Hafta mücadelesinde Edremit Belediyesi Gürespor sahasında Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim’i konuk edecek. Güre Atatürk Spor Salonu’nda ki karşılaşma 23 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi A Grubu’nda mücadele eden Edremit Belediyesi Gürespor sahasında Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim takımını konuk edecek. 23 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 14.00’te Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Salı Lacivertli ekip sahadan galibiyetle ayrılarak zirve yarışına devam etmek istiyor. Edremit Belediyesi Gürespor Başkanı Ahmet Çetin, ligde ter maçın zorlu olduğunu belirterek “Oynadığımız her maçı bir final olarak görüp, engelleri tek tek aşmayı amaçlıyoruz. Bu hafta konuk edeceğimiz Mersin Gelişim maçından da iyi bir oyunla galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum” dedi. Kulüp Başkanı Çetin, saat 14.00’te oynanacak olan karşılaşmaya tüm taraftarları da davet etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.