ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ BAŞKAN UYSAL’DAN ALDILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ BAŞKAN UYSAL’DAN ALDILAR

2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle Burhaniye genelinde yaklaşık 8 bin altı yüz yirmi iki öğrenci karnesi ile kavuştu. Öğrencilerin bu heyecanlı ve mutlu günlerinde yanlarında bulunan ve sevinçlerini paylaşan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal öğrencilerin karnelerini bizzat kendisi dağıttı.

2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk yarısı bu gün itibari ile sona erdi. Burhaniye Nadir Tolun İlköğretim Okulu ve Hürriyet Ortaokulu’nda Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır ve milli eğitim müdürlüğü müdürlerinin katılımıyla karne dağıtım töreni düzenlendi. Nadir Tolun İlköğretim Okulunda ve Hürriyet Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır öğrencilere karnelerini tek tek verdiler. Karne ve başarı belgelerini verirken nasihatler vermeyi de ihmal etmeyen Belediye Başkanı Necdet Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü çocukların tatillerinin iyi geçmesi dilekleriyle bol bol kitap okumayı ihmal etmemeleri gerektiği konusunda da uyarıda bulundular.

KÖRFEZİN BİRİNCİSİ BURHANİYE’DEN

Burhaniye ilçesinde, Hürriyet Ortaokulu öğrencisi Gökçe Beyaz, TEOG sınavında bütün soruları cevaplayarak ilçe birincisi oldu. 120 sorunun tamamını doğru bilen Beyaz’a Körfez Bölgesinde birinci olmasının yanı sıra Balıkesir ili içerisinde de 120 sorunun hepsine doğru cevap veren 33 öğrenciden bir tanesi oldu. Hürriyet Ortaokulunda kendi sınıfında düzenlenen karne töreninde başarı belgesi ve karnesini Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın elinden alan Gökçe Beyaz’ı Başkan Uysal başarısından dolayı altın ile ödüllendirdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.