ŞEHİDİN OKULUNDA KARNE HEYECANI

Hakkari’nin Dağlıca kırsalında PKK’nın düzenlediği saldırıda şehit düşen Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz Gökçün’ün adının verildiği İlkokul’da karne heyecanı yaşandı. Balıkesir’in Karesi ilçesine bağlı 23 Nisan Şehit Deniz Göçkün İlkokulunda karne heyecanı yaşandı. Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Garnizon ve Okullar Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ile Kaymakamların hazır bulunduğu […]

 ŞEHİDİN OKULUNDA KARNE HEYECANI

Hakkari’nin Dağlıca kırsalında PKK’nın düzenlediği saldırıda şehit düşen Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz Gökçün’ün adının verildiği İlkokul’da karne heyecanı yaşandı.
Balıkesir’in Karesi ilçesine bağlı 23 Nisan Şehit Deniz Göçkün İlkokulunda karne heyecanı yaşandı. Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Garnizon ve Okullar Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ile Kaymakamların hazır bulunduğu karne törenine Şehit Deniz Göçkün’ün ailesi de katıldı. Ana sınıfı ve 1.ci sınıf öğrencilerine çeşitli hediyelerin verildiği karne töreninde ilginç diyaloglar da yaşandı. Hediye paketini alan bazı öğrenciler paketi açmadan koklayarak “Börek var” demesi gülümsenerek karşılandı.
Hediye paketlerinin verilmesinin ardından konuşma yapan Vali Mustafa Yaman, Balıkesir il genelinde 838 eğitim öğretim kurumunda 182 bin 215 öğrenci ve 14 bin 527 öğretmenin olduğunu belirterek, “Tüm Öğretmen, öğrenci ve idarecilerimiz ile velilerimizi kutluyorum. Öğrencilerimize tatil döneminde ödev verilmemesini istedim. Öğrencilerimize dinlenerek iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum. Balıkesirli şehidimiz Deniz Göçkün’ün adının verildiği 23 Nisan İlkokulu’nda şehidimizin ailesi ile birlikte olmaktan onur duydum. Minik çocuklarımıza Anne Ayfer Göçkün ile karne ve hediyelerini verirken oldukça duygusal anlar yaşadık” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.