EDREMİT’TE PARK VE BAHÇELERDE BAKIM ZAMANI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE PARK VE BAHÇELERDE BAKIM ZAMANI

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelinde çalışmalar devam ediyor. İlçenin değişik yelerinde ki park ve yeşil alanlarda budama, çim biçme ve temizlik çalışmaları yapılıyor.

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde ki yeşil alanlarda bakım çalışmaları devam ediyor. İlçenin değişik noktalarında yer alan parklar başta olmak üzere yeşil alanlar ile cadde ve sokaklar üzerinde ki ağaçların budama, gübreleme, çim biçme, temizlik gibi bakım ve onarımları yerine getiriliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri mevsimlik bakımların düzenli olarak yapıldığını bunun yanında olumsuz hava koşullarının neden olduğu durumlarında ortadan kaldırıldığını ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kentlerin parkları ve yeşil alanları ile nefes aldığını belirterek, “İlçemizin farklı mahallelerinde mevcut parkların yanı sıra yeni yeşil alanlarda kazandırıyoruz. Karayolları kavşakları düzenlemeleri ve peyzaj düzenlemeleri de yapılıyor. Ayrıca bulvar, cadde ve sokaklarda ağaçların ve yeşil alanlarında periyodik bakımları yerine getiriliyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.