" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE PARK VE BAHÇELERDE BAKIM ZAMANI

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelinde çalışmalar devam ediyor. İlçenin değişik yelerinde ki park ve yeşil alanlarda budama, çim biçme ve temizlik çalışmaları yapılıyor. Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde ki yeşil alanlarda bakım çalışmaları devam ediyor. İlçenin değişik noktalarında yer alan parklar başta olmak üzere yeşil alanlar ile cadde ve sokaklar üzerinde […]

EDREMİT’TE PARK VE BAHÇELERDE BAKIM ZAMANI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelinde çalışmalar devam ediyor. İlçenin değişik yelerinde ki park ve yeşil alanlarda budama, çim biçme ve temizlik çalışmaları yapılıyor.

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde ki yeşil alanlarda bakım çalışmaları devam ediyor. İlçenin değişik noktalarında yer alan parklar başta olmak üzere yeşil alanlar ile cadde ve sokaklar üzerinde ki ağaçların budama, gübreleme, çim biçme, temizlik gibi bakım ve onarımları yerine getiriliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri mevsimlik bakımların düzenli olarak yapıldığını bunun yanında olumsuz hava koşullarının neden olduğu durumlarında ortadan kaldırıldığını ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kentlerin parkları ve yeşil alanları ile nefes aldığını belirterek, “İlçemizin farklı mahallelerinde mevcut parkların yanı sıra yeni yeşil alanlarda kazandırıyoruz. Karayolları kavşakları düzenlemeleri ve peyzaj düzenlemeleri de yapılıyor. Ayrıca bulvar, cadde ve sokaklarda ağaçların ve yeşil alanlarında periyodik bakımları yerine getiriliyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.