" />
USD
3,6729
EURO
4,3165
ALTIN
151,6939

KÖY TAKIMI İLÇE TAKIMLARINI GERİDE BIRAKTI

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Nijeryalı Uche Okechukwu’nun kuzeni Justin Orji’ni transfer ederek Futbol piyasasında adından söz ettiren Havran’ın (köy)Mahalle takımı Balıkesir 1. Amatör Liginde mücadele eden  Küçükşapçıspor şampiyonluğa adım adım ilerliyor.Küçükşapçıspor önceki gün Havran Kocaseyit Arena Stadyumunda oynan Hamdibey Kayaspor maçını 8-0 gibi farklı bir skorla kazanarak liderliğini sürdürdü. KÖY TAKIMI İLÇE TAKIMLARINI GERİDE BIRAKTI Küçükşapçıspor […]

KÖY TAKIMI İLÇE TAKIMLARINI GERİDE BIRAKTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Nijeryalı Uche Okechukwu’nun kuzeni Justin Orji’ni transfer ederek Futbol piyasasında adından söz ettiren Havran’ın (köy)Mahalle takımı Balıkesir 1. Amatör Liginde mücadele eden  Küçükşapçıspor şampiyonluğa adım adım ilerliyor.Küçükşapçıspor önceki gün Havran Kocaseyit Arena Stadyumunda oynan Hamdibey Kayaspor maçını 8-0 gibi farklı bir skorla kazanarak liderliğini sürdürdü.

KÖY TAKIMI İLÇE TAKIMLARINI GERİDE BIRAKTI

Küçükşapçıspor futbol takımı kısıtlı bütçesi ile Edremit,Gömeç,kapanan belde takımları,Altınoluk,Küçükköy ve diğer mahalle takımlarını geride bırakarak liderliğini sürdürmekte.Küçükşapçıspor takımını Havran Belediyesi ve esnaf destekliyor.Takımın Teknik Direktörlüğünü deneyimli Hoca Sinan Nilüfer,Kulüp Başkanlığını  Esnaf Sinan Dağdeviren,Takım Kaptanlığını deneyimli futbolcu Abdullah Kara yapıyor.Takımda Gol Kralı Erkut Şen,Ali Gür,Gökhan Koçak,Beden Öğretmeni Naci Yıldırım,gibi deneyimli futbolcular gençler yer almakta.Takımda önemli transferlere imza atan Genel Kaptan Vedat Kapsız görev yapıyor.

BAŞKAN EMİN ERSOY TEŞEKKÜR EDERİM

Küçükşapçıspor Kulüp Başkanı Bülent Dağeviren önceki yıl şampiyon olarak Birinci Amatör ligine yükseldik.Hedefimiz Şampiyon olarak süper amatör lige çıkmaktır.Takım olarak inandık tecrübeli ve genç futbolcularımız çok güzel uyum sağladı.Köy takımının neler başarabileceğini herkese gösteriyoruz.İnanmak başarının yarısıdır.Bütçemiz kısıtlı taraftarımız az maçlarımızı Havran’da oynuyoruz.tüm bu olumsuzluklara rağmen çok çalışarak her hafta kazanarak hedefimiz olan Süper lige adım adım ilerliyoruz dedi.Başkan Bülent Dağdeviren bizlere her konuda destek olan Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy’a teşekkür ederiz dedi.

KÖYÜMÜZDE İNSANLAR İLK KEZ ZENCİ GÖRDÜ

Başkan Bülent Dağdeviren 1985 yılında kurulan kulübümüz tarihi başarılar elde ediyor.Şapşekler lakabını alan takımımız ilk yabancı transferini bu yıl yaptı.

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Nijeryalı Uche Okechukwu’nun kuzeni Justin Orji’ni transfer ettikten sonra tüm gözler bizlerin üzerine çevrildi.Köyümüzde yaşayan insanlar hayatlarında ilk kez zenci bir futbolcu gördüler çok şaşırdılar .Justin Orji köyümüze alıştı.Hepimiz onu çok seviyoruz dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.