UĞUR MUMCU KÜÇÜKKUYU’DA DA ANILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

UĞUR MUMCU KÜÇÜKKUYU’DA DA ANILDI

Araştırmacı Gazeteci Uğur Mumcu’nun katledilişinin 23. yıldönümü dolayısıyla ADD Küçükkuyu Şubesinin düzenlediği etkinlikte CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ve Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan birer konuşma yaptı.

Zeytin Kültür Merkezinde düzenlenen anma töreninde ADD Küçükkuyu Şube Başkanı Ayşe Taşkent söz alarak Yaptığı kısa konuşmasında Sevgili Uğur Mumcu,”Geçmişin bunca kan ve gözyaşından,geleceğe kin tohumları değil,barış ve özgürlük ulaşsın istiyoruz” demişti(23 Mart 1982 23 Uğur’suz yıldan sonra seni ve mücadeleni unutmamak ve unutturmamak için bizleri yalnız bırakmayan Şenal Sarıhan’a ve sizlere çok teşekkür ediyorum dedi.Ardından söz alan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan Uğur Mumcu’nun kişiliği ve demokrasi tutkusu üzerine bir konuşma yaptı. Daha sonra CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan söz aldı. Sarıhan yakın dostu olan Uğur Mumcu ile yaşadığı anılarını dile getirip Uğur Mumcu hakkında bilinmeyenleri dile getirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.