AKÇAY MAHALLESİ’NDE HİZMET ATAĞI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AKÇAY MAHALLESİ’NDE HİZMET ATAĞI

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından, Akçay Mahallesi’nin en işlek noktalarından olan Ali İleri Caddesi baştan sona yenileniyor.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı’ndan Sevgi Köprüsü’ne kadar yenileniyor. 2015 yılında düzenlemesi yapılan Zeytinli Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nden sonra, devam niteliği taşıyan Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi yenileme çalışmaları başladı. Eksilere varan hava sıcaklığına rağmen, ekiplerin yoğun çalışmasıyla devam eden yol düzenlemelerinde altyapı yağmur suyu drenaj hatları yenilenip, 800 metre uzunluğunda ki alana toplam 7120 metre kare parke taş kaplaması yapılacak. Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Belediye Başkanı Kamil Saka, 2016 yılı çalışma programında Akçay Mahallesi’nde ki projelerin hayata geçirileceğini belirterek “2016 yılı Edremit Belediyesi’nin hizmette ve projelerde atağa geçtiği bir yıl olacak. Geçen yıl ilçemizin değişik mahallelerinde, cadde ve sokaklarda yaptığımız düzenlemelerin devamı olan bu çalışmaların birbiriyle ve çevreyle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Kurtuluş Caddesi ile bütünlük sağlayacak olan Ali İleri Caddesi’nin yenileme çalışmalarına başladık. Toplu taşıma araçlarının da yoğun olarak kullandığı Akçay Pazaryeri’nde başlayarak Sevgi Köprüsü’ne kadar uzanan  Ali İleri Caddesi’ni alt ve üst yapısı ile çağdaş ve modern kentlere yakışır bir hale getireceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.