" />
USD
3,6873
EURO
4,3409
ALTIN
151,3521

“AKUSTİK SAHNE PERFORMANSLARI”  İLE BİRİNCİ DÖNEMİ TAMAMLADI

Körfez Bahçeşehir Koleji öğrencileri 2015-2016 eğitim öğrenim yılı birinci dönemini gerçekleştirmiş oldukları “Akustik Sahne Performansları” etkinliği ile noktaladılar. Bahçeşehir Koleji öğrencileri hem müzik alanındaki yeteneklerini arkadaşlarına sundular hem de gerçekleştirmiş oldukları bu etkinlik sayesinde birinci dönemin stresini atmış oldular. Gerçekleştirilen etkinlikte, ilköğretim ve lise öğrencilerinin sergilemiş oldukları bateri, piyano, bağlama, gitar, keman ve flüt performansları […]

“AKUSTİK SAHNE PERFORMANSLARI”  İLE BİRİNCİ DÖNEMİ TAMAMLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Körfez Bahçeşehir Koleji öğrencileri 2015-2016 eğitim öğrenim yılı birinci dönemini gerçekleştirmiş oldukları “Akustik Sahne Performansları” etkinliği ile noktaladılar. Bahçeşehir Koleji öğrencileri hem müzik alanındaki yeteneklerini arkadaşlarına sundular hem de gerçekleştirmiş oldukları bu etkinlik sayesinde birinci dönemin stresini atmış oldular. Gerçekleştirilen etkinlikte, ilköğretim ve lise öğrencilerinin sergilemiş oldukları bateri, piyano, bağlama, gitar, keman ve flüt performansları ve seslendirdikleri şarkılar büyük beğeni topladı.

Etkinliğin ardından gerçekleştirilen karne töreninde birinci sınıf öğrencilerinin velilerine hazırlamış oldukları İngilizce, Almanca ve Türkçe şarkılar elde ettikleri yabancı dil kazanımlarının en büyük göstergelerinden biri oldu. En çok kitap okuyan öğrencilerin sertifikalarını aldıkları karne töreninde Okul Müdürü Semra Talay; “Müziği seven çocuk insanı sever, toplumu sever, yaşamı sever, eşsiz bir ruh gücü ve zenginliği kazanır. Bu nedenle, Körfez Bahçeşehir Koleji olarak öğrencilerimizin kişilik gelişimlerini en üst seviyeye ulaştıracak sanatsal etkinlikleri, eğitim çalışmalarında ilk sıralara almaktayız. Öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanı sıra, sosyal gelişimlerine de yaptığımız katkıyı böylesi etkinliklerle bir kere daha gözlemlemek kurumum adına beni gururlandırdı. Esas olan, bireyin kabiliyetine göre yön verip, üretkenliğini sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışmalar yaptığımız 2015-2016 eğitim öğrenim yılının birinci dönemini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız, hepinize iyi tatiller dilerim” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.