CHP KKTC HALKININ YANINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

CHP KKTC HALKININ YANINDA

Görüşmelerde bulunmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine giden aralarında Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın da bulunduğu CHP milletvekili heyeti yurda döndü.
Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Hatay Milletvekili Serkan Topal ve İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı’dan oluşan CHP Dışişleri Heyeti yavru vatan KKTC’de bir dizi görüşmelerde bulundular.
CHP heyeti, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Dr. Sibel Siber, Başbakan Ömer Soyer Kalyoncu, Eski Cumhurbaşkanı Dervis Eroğlu, Dışişleri Bakanı Emine Çolak, Başmüzakereci Özdil Nami, CTP Genel Başkanı ve eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, UBP Başkanı Hüseyin Özgürgün, Demokrat Parti Ulusal Güçler Genel Başkanı Serdar Denktaş, Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit ile görüşmeler gerçekleştirdi.
Yapılan görüşmelerde CHP’nin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman KKTC halkının yanında olacağı vurgulandı.
SEDA İLDENİZ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.