DÜSSELDORF FUARI’NDA AYVALIK RÜZGARI ESTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

DÜSSELDORF FUARI’NDA AYVALIK RÜZGARI ESTİ

60 ülkeden 2 bine yakın katılımcının yer aldığı fuarda ziyaretçiler; Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB’in tanıtım standına büyük ilgi gösterdi.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile dünyanın en önemli denizcilik fuarı Boot Düsseldorf 2016 Fuarı, Ayvalık turizmine moral verdi.Fuarda Ayvalık’ın deniz turizmi potansiyeli tanıtılırken, tur operatörleri ve turizm firmalarının temsilcileri Ayvalık’a davet edildi.Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB’in standını her gün binin üzerinde kişi ziyaret etti. Fuar’da uluslararası tur operatörleri, katılımcılar ve ziyaretçilerle bir araya gelinerek, Ayvalık’ın tarih zenginliği, doğal güzelliği ve deniz turizmi imkanları anlatıldı.Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB’in bulunduğu standı ziyaret eden KETAV kemer Yöresi tanıtım Vakfı Müdürü Filiz Ceylan Eraslan ile Ayvalık Festivalleri konusunda görüşmeler yapıldı. Festivallerin finans şekilleri konuşuldu, bilgi alışverişinde bulunularak birlikte çalışılma konusunda projeler ele alındı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.