EDREMİT İÇİN EMITT YOLCULUĞU BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT İÇİN EMITT YOLCULUĞU BAŞLADI

Edremit Belediyesi çeşitli ülkelerden sektör temsilcilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT’te yerini almak için İstanbul yolculuğuna başladı.
Edremit Belediyesi, 28-31 Ocak 2016 Tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtılacak. Başarılı bir tanıtım için Edremit Kaymakamlığı, Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası ve sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlıklar tamamlanarak İstanbul Beylikdüzü’nde düzenlenen fuar için yola çıkıldı. Her yıl düzenli olarak katılım sağlayan Edremit Belediyesi bu yıl da fuarda yerini alarak körfezi temsil edecek. Turizm açısından Kaz Dağları’nın doğası, denizi, termali, tarihi ve ürettiği kaliteli zeytin ve zeytinyağları ile tercih edilen şehir olması için etkin ve başarılı bir tanıtım yapılması hedefleniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit adına yapılan her tanıtım marka ve modern bir dünya kenti hayalimizin gerçekleşmesinde ve bölgemizin gelişmesi konusunda büyük bir etkisi olacağına inanıyorum. Bizlerde dünyanın en büyük fuarlarından biri olan EMITT’te yerimizi alarak bu yolda bir adım daha atmış olacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.