" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KORKMAZ’DAN BAŞKAN ALPARSLAN’A ZİYARET

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz geçtiğimiz gün Edremit Bakkallar Bayiiler ile Edremit Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mustafa Alparslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Mustafa Alparslan,  İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşkilatın çalışması hakkında bilgi verdi.  Esnaf ve Sanatkarların devletine, milletine, bayrağına yürekten bağlı, milli ve manevi değerlere sahip bir kesim olduğunu ifade […]

KORKMAZ’DAN BAŞKAN ALPARSLAN’A ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz geçtiğimiz gün Edremit Bakkallar Bayiiler ile Edremit Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mustafa Alparslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Mustafa Alparslan,  İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşkilatın çalışması hakkında bilgi verdi. 
Esnaf ve Sanatkarların devletine, milletine, bayrağına yürekten bağlı, milli ve manevi değerlere sahip bir kesim olduğunu ifade eden Başkan Alparslan, “Bir taraftan esnafımızın birlik ve beraberliğine, kalkınmasına öncülük ederken, diğer taraftan ülkemizin aydınlık yarınları içinde üzerimize düşen görev ve sorumluk bilinciyle hareket etmekteyiz” diye konuştu.
İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz ise, insanların can güvenliği ihtiyaçlarının karşılanmasının, karınlarının doyurulması kadar önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.  Polisin vatandaşın huzur ve güvenin korunması için 24 saat görev başında olduğunun altını çizen Korkmaz, “Bu anlamda esnafımız ve halkımız da polisimizin yanında olmalıdır. Başarı birliktelikten doğar. En önceliğimiz birlik, dirlik ve beraberliğimizin sağlanmasıdır” dedi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Alparslan Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.