KORKMAZ’DAN BAŞKAN ALPARSLAN’A ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KORKMAZ’DAN BAŞKAN ALPARSLAN’A ZİYARET

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz geçtiğimiz gün Edremit Bakkallar Bayiiler ile Edremit Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mustafa Alparslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Mustafa Alparslan,  İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşkilatın çalışması hakkında bilgi verdi. 
Esnaf ve Sanatkarların devletine, milletine, bayrağına yürekten bağlı, milli ve manevi değerlere sahip bir kesim olduğunu ifade eden Başkan Alparslan, “Bir taraftan esnafımızın birlik ve beraberliğine, kalkınmasına öncülük ederken, diğer taraftan ülkemizin aydınlık yarınları içinde üzerimize düşen görev ve sorumluk bilinciyle hareket etmekteyiz” diye konuştu.
İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz ise, insanların can güvenliği ihtiyaçlarının karşılanmasının, karınlarının doyurulması kadar önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.  Polisin vatandaşın huzur ve güvenin korunması için 24 saat görev başında olduğunun altını çizen Korkmaz, “Bu anlamda esnafımız ve halkımız da polisimizin yanında olmalıdır. Başarı birliktelikten doğar. En önceliğimiz birlik, dirlik ve beraberliğimizin sağlanmasıdır” dedi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Alparslan Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz’a teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.