AKÇAY’DA PİNA DERESİ TEMİZLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AKÇAY’DA PİNA DERESİ TEMİZLENİYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, Akçay Mahallesi Pina Deresi’nde temizlik çalışmaları başladı.

Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkii’nde ekiplerin yoğun çalışması ile Pina Deresi ve bağlantılı kanallar temizleniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dereler, sazlıklar temizlenerek ortaya çıkan moloz ve atıklarda çalışmanın ardından ortadan kaldırılıyor. Edremit genelinde devam eden dere ve kanal temizliği çalışmalarına Başkan Kamil Saka’nın talimatıyla hız verildiğini belirten ekipler kış aylarında hava şartlarına bağlı olarak, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bir tehdit unsuru oluşmaması için çalışmalara titizlikle devam edildiğini belirttiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Dereler ve kanal temizliği çalışmaları için bütün ekiplerimizi seferber ettik. İlgili müdürlüklerimizin koordineli çalışmasıyla beraber, derelerde temizliğe başladık. Bu çalışmalarımızın amacı başta mahallelerimizde temiz bir çevreyi oluşturmak ve kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.