AKÇAY’DA PİNA DERESİ TEMİZLENİYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, Akçay Mahallesi Pina Deresi’nde temizlik çalışmaları başladı. Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkii’nde ekiplerin yoğun çalışması ile Pina Deresi ve bağlantılı kanallar temizleniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dereler, sazlıklar temizlenerek ortaya çıkan moloz ve atıklarda çalışmanın ardından ortadan kaldırılıyor. Edremit […]

AKÇAY’DA PİNA DERESİ TEMİZLENİYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, Akçay Mahallesi Pina Deresi’nde temizlik çalışmaları başladı.

Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkii’nde ekiplerin yoğun çalışması ile Pina Deresi ve bağlantılı kanallar temizleniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dereler, sazlıklar temizlenerek ortaya çıkan moloz ve atıklarda çalışmanın ardından ortadan kaldırılıyor. Edremit genelinde devam eden dere ve kanal temizliği çalışmalarına Başkan Kamil Saka’nın talimatıyla hız verildiğini belirten ekipler kış aylarında hava şartlarına bağlı olarak, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bir tehdit unsuru oluşmaması için çalışmalara titizlikle devam edildiğini belirttiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Dereler ve kanal temizliği çalışmaları için bütün ekiplerimizi seferber ettik. İlgili müdürlüklerimizin koordineli çalışmasıyla beraber, derelerde temizliğe başladık. Bu çalışmalarımızın amacı başta mahallelerimizde temiz bir çevreyi oluşturmak ve kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek” dedi.

 

Yorumlar

yorum