EDREMİT ALTINOLUK CUMHURİYET MEYDANINA AĞAÇ DİKİLİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT ALTINOLUK CUMHURİYET MEYDANINA AĞAÇ DİKİLİYOR

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü’nün koordineli şekilde yürüttükleri, Altınoluk Mahallesi Fatih Caddesi orta refüj ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.

Edremit Altınoluk Mahallesi Fatih Caddesi orta refüj yol yapım çalışmalarının ardından peyzaj düzenleme çalışmalarına geçildi. Büyük bir titizlikle devam eden ağaçlandırma çalışmalarının bitiminde, yeni modern bir görünüme kavuşacak alan, çevre sakinlerinin ve yöre halkın hizmetine sunulacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka çalışmalar hakkında bilgi vererek ” Edremit her gün gelişmekte olan bir kentimiz bizde bu doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyor ve her eksikliği gidermek için azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz “dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.