MİLLİ BASKETBOLCUYA DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MİLLİ BASKETBOLCUYA DESTEK

Milli Basketbolcu ve Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi takımlarından Kardemir Karabükspor’un sporcusu olan Metehan Yılmaz için başlatılan yardım kampanyası hedefine ulaştı.

Milli Basketbolcu Metehan Yılmaz için geçtiğimiz aylarda basketbol tekerlekli sandalyesi için bir destek kampanyası başlatılmıştı. 15 yıllık basketbol kariyeri başarılarla dolu olan Metehan Yılmaz, Edremit Belediyesi Başkanvekili Ahmet Elman ve İş adamı Taner Erkin’in verdiği destek öncülüğünde oluşturulan yardım kampanyası hedefine ulaştı. Edremit Belediyesi, Edremit Kaymakamlığı ve hayırseverlerin desteği ile hedefine ulaşan kampanya sonunda, yurtdışında sporcu için özel olarak yaptırılan basketbol tekerlekli sandalyesi Metehan Yılmaz’a teslim edildi. Milli Basketbolcu Metehan Yılmaz, “Bu yardım kampanyasında yanımda olan bana maddi, manevi destek sağlayan başta Ahmet Elman, Taner Erkin olmak üzere, Edremit Belediyesi ve Edremit Kaymakamlığı ile birlikte katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Bu sandalye ile çıktığım maçlarda bana destek olanların yüzünü kara çıkarmayacağım. Geleceğime yön verecek olan bu kampanya sonucunda kazanacağım her maçı, elde edeceğim her başarıyı bana destek olanlara şimdiden armağan ediyorum” dedi. Bu kampanyanın hedefine ulaştığı için mutluluk duyduğunu belirten Edremit Belediye Başkanvekili Ahmet Elman, “Engelsiz yarınlara ulaşmak için vatandaşlarımıza elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Sporcumuza tekerlekli sandalyeyi almamızda katkılarını esirgemeyen Edremit Kaymakamımız Ali Sırmalı ve  Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya  teşekkür ediyoruz. Azimle hayata devam eden sporcumuza yeni sandalyesiyle çıkacağı maçlarda başarılar diliyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.