" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SELİM ALPAYDIN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın seçim çalışmalarına devam ediyor. Aza adayları Gazetemiz köşe yazarı Türkan Vural Özdemir, Halil (Bayram) Defterli ve eşi ile birlikte gazetemiz imtiyaz sahibi Ensar Aytekin ve Gazetemiz genel koordinatörü Hüseyin Eroğlu ile görüştü. Selim Alpaydın, Akçay’da yeni oluşturulacak olan Sarıkız Mahallesi için 06 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan muhtarlık […]

SELİM ALPAYDIN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın seçim çalışmalarına devam ediyor. Aza adayları Gazetemiz köşe yazarı Türkan Vural Özdemir, Halil (Bayram) Defterli ve eşi ile birlikte gazetemiz imtiyaz sahibi Ensar Aytekin ve Gazetemiz genel koordinatörü Hüseyin Eroğlu ile görüştü.

Selim Alpaydın, Akçay’da yeni oluşturulacak olan Sarıkız Mahallesi için 06 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimine ekibiyle beraber aday olduklarını, kendisinin ve aza adaylarının tanıtımı için çeşitli ziyaretler yaptıklarını söyledi. Alpaydın, daha önce basında da görev yaptığını, sivil toplum örgütlerinde de çalıştığını bölgeyi iyi tanıdığını, bölgenin ve özellikle Muhtar adayı olduğu Akçay Sarıkız mahallesinin sorunlarını bildiğini çözüm noktasında ilgili kurumlar özelliklede Edremit Belediyesi ile koordineli çalışarak sorunların üstesinden geleceklerini vurguladı.

Gazetemiz genel koordinatörü Hüseyin Eroğlu’da ziyeretlrinden dolayı Selim Alpaydın ve ekibine teşekkür ederek çıktıkları bu demokratik yarışta balarılar diledi.

Ali GÜNAYDIN

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.