Dairedeki Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Dairedeki Su  Kaçağını Nasıl Buluyoruz

Dairedeki su kaçağını nasıl buluyoruz sizlere gerçek problemin ne olduğunu göstermek istiyor. En verimli meseleyi, sıkıntılı olan kaçak problemi yer alan tesisatı bulmak değil midir? Binalardaki çoğu ve neredeyse %90 civarı duvarların içlerinde yer alır ve doğru olanda budur. Bina haritası yani planı elimizde yokken oradan neyin geçtiğini nasıl anlayacağız? İşte termal kamera ve seslerden hareketle detektör cihazlar bu alanda göreve hazırlar. Fazla araştırma süresine gerek yok ve alanında uzman olan ekibimiz ile işiniz kolaydır.

Daire içi su kaçağı kontrol ustalık vasfına yükselmiş elemanlarımız ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sifonların su akıtması durumunda suyu hazne içinde tutması gereken flatöre ilişkin aşınmaların bir sebep olabileceğini söyleyebiliriz. Kireçler aşırı birikme yapmış ise bu parçaya veya farklı aparatlara zarar verebilir. Eğer sifon ile uygun olarak çalışabilecek flatör bulabilirsek parça değiştirerek problemi yok edebilirken, böyle bir olasılık yoksa sifon bölümü yani iç takım düzenekleri komple değiştirilerek de her halükarda sorun bitirilebilir. Aynı şekilde petekte su kaçması sıkıntısı vanaların etrafında oluyorsa bunlara değinmek istiyoruz. Vananın gövde rekoru sıkılması ise problem çözülebilir. Yalnız bu yapılmasına rağmen hiçbir yol alınamamışsa o halde vana değişimine gidebiliriz.

Dairedeki su kaçağını nasıl buluyoruz teknikleri ile pisuvar gibi sıvı atık kullanımı sırasında sürekli alt bölgeleri ıslatan kaçaklar içinde bizleri aramalısınız. Kimyasal kapatıcılar ile pratik şekilde aslında hiçbir zarar vermeden bile teknikerlerimizin problemi halletme ihtimali vardır.

Web : http://www.sukacaginasilbulunur.com/

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.