EDREMİT CHP’DEN BAŞKAN SAKA’YA NEZAKET ZİYARETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT CHP’DEN BAŞKAN SAKA’YA NEZAKET ZİYARETİ

Göreve yeni seçilen CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Kamil Saka yeni yönetime başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yusuf Sel, yapılan ziyarette belediye hizmetleri ve siyasi faaliyetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel, Belediye Başkanı Kamil Saka’nın kesintisiz olarak uzun yıllar yaptığı Belediye Başkanlığı ile çok önemli bir deneyime sahip olduğunu belirterek; “Balıkesir’in büyükşehir olmasının ardından, sınırları büyüyen Edremit’te 68 yıl aradan sonra partimizin seçim kazanmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Deneyimli Başkanımız Kamil Saka’nın tecrübesini de kullanarak ilçesi için en iyisini yapacağına inanıyoruz. Başkan Saka’ya ve tüm meclis üyelerine başarılar diliyoruz” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Büyüyen ve gelişen Edremit’imizi çağdaş ve marka bir kent haline getirmek için çalışıyoruz. 2016 yılında da yatırımlarımıza hız vererek ilçemizin ihtiyacı olan hizmetleri halkımızla buluşturacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.